Produkty można kupić na leecoffee.pl za pomocą następujących metod płatności:

Przelew bankowy

Zapłata należnej kwoty przelewem bankowym w momencie zakupu. Ze względów bezpieczeństwa zamówienie zostanie wysłane dopiero po zaksięgowaniu środków na koncie bankowym. Wszystkie dane niezbędne do wykonania przelewu znajdują się na stronie z potwierdzeniem zamówienia i zostaną wysłane e-mailem.                     

PayPal / karta kredytowa

Zapłata należnej kwoty za pośrednictwem systemu PayPal przy użyciu konta PayPal lub karty kredytowej. Decydując się na płatność kartą kredytową, zarządzanie płatnościami powierza się Paypal, najczęściej używanemu partnerowi na świecie do tego typu operacji. Jest to szybka i bezpieczna metoda płatności. Aby zapłacić za zakupy, nie musisz być zarejestrowany w Paypal, możesz wybrać jedną z dwóch opcji, po automatycznym przejściu na zaszyfrowaną stronę możesz wybrać, czy chcesz się zarejestrować, czy kontynuować płatność bez rejestracji. Transakcja jest obsługiwana przez serwery PayPal (http://www.paypal.com) i jest chroniona najnowszą wersją protokołu SSL (Secure Socket Layer). Po wprowadzeniu danych karty kredytowej informacje finansowe są wysyłane bezpośrednio do witryny PayPal (http://www.paypal.com). Ani my, ani inni NIGDY nie będziemy mieli dostępu do danych Twojej karty kredytowej, co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo. Nie przechwytujemy ani nie przechowujemy danych klientów.

 

Zamówienia złożone na leecoffee.pl wysyłane są na terenie całej Polski kurierem DPD lub poprzez paczkomaty Inpost.

W momencie wysyłki podany jest numer śledzenia, aby śledzić ścieżkę paczki. Zamówienia są realizowane natychmiast po sprawdzeniu faktycznej dostępności produktu i sprawdzeniu płatności. Przesyłki dostarczane są w ciągu 2/3 dni roboczych na terenie Polski, w zależności od obszaru dostawy i czasu złożenia zamówienia lub otrzymania płatności na wyłączną odpowiedzialność kuriera DPD/Inpost. Towar dotrze bezpośrednio we wskazane miejsce bez konieczności płacenia czegokolwiek innego niż to, co zostało opłacone w momencie zamówienia.